ROSTRA SOLICITORS

Sponsor Główny

Jeśli myślicie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki to jesteście w błędzie! Dobre tradycje należy kultywować! Nasz główny ubiegłoroczny sponsor – Marcin Szulc właściciel kancelarii prawnej Rostra Solicitors Kancelaria Prawna– potwierdził kontynuacje współpracy z naszym Sztabem także w tym roku.

To właśnie dzięki jego staraniom i ogromnemu zaangażowaniu mogliśmy zorganizować niezapomniany koncert naszej zeszłorocznej gwiazdy – zespołu Organek!

YOUR ENGLISH

Sponsor

Przyjaciele naszego sztabu doskonale znają naszego tegorocznego sponsora – w końcuYourEnglish.ie – Language School in Dublin, Ireland od wielu lat staje na wysokości zadania i wspiera naszą inicjatywę! 

Jeśli ktoś z was ma ochotę podszkolić swoje umiejętności językowe, z ręką na WOŚPowym sercu możemy skierować was do centrum Dublina, gdzie mieści się siedziba szkoły. Jest w czym wybierać – w ofercie mają oni m.in wieczorowe i weekendowe kursy dla dorosłych oraz letnie kursy dla młodzieży.

LONDYNEK.NET

Patronat Medialny

Przepływ informacji na temat naszych wydarzeń jest dla nas bardzo istotny, chcielibyśmy aby jak największe grono Polonusów miało możliwość pomocy dzieciom w naszym kraju.

Dlatego w tym roku postawiliśmy na współpracę z portalem Londynek.net. Wbrew nazwie, Londynek.net nie działa tylko na terenie Wielkiej Brytanii, ale także w Republice Irlandii. Na stronie www.londynek.net znajdziecie najświeższe wiadomości zarówno z Polski jak i naszej wyspy. Dodatkowo na czas przygotowań do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dublinie na stronie będzie aktywna dodatkowa zakładka gdzie będziecie mogli śledzić nasze poczynania na bieżąco.

Dziękujemy całej redakcji za bezpłatne zaangażowanie się w nasz finał.

VIPGrupa.com

Partner Medialny

Do głoszenia dobrej nowiny 😉 jaką jest 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dublinie i w całej Irlandii, potrzebna jest ogromna ilość informacji i jej sprawny przekaz. Dlatego cieszymy się niezmiernie, że VIP Grupa postanowiła do nas dołączyć i w tym roku.

Jeśli szukacie miejsca, gdzie chcielibyście promować swoje wydarzenie wśród Polonii Irlandzkiej, właśnie znaliście to miejsce www.vipgrupa.com

Dziękujemy Wam, że z nami jesteście.

TRANSPORT POLAND

Sponsor

Nie można sobie wymarzyć lepszego sponsora odpowiedzialnego za terminowe dostarczenie WOŚP’owych gadżetów niż Transportpoland. Firma już po raz trzeci postanowiła wspomóc nas swoim doświadczeniem logistycznym. Grają z Wielką Orkiestrą od lat i nigdy nas nie zawiedli!

W tym roku dodatkowo zostali jednym ze sponsorów naszego finałowego kalendarza!

Transport Poland na co dzień dba o bezpieczne dostarczanie paczek na trasie Irlandia-Polska. Cenimy ich za przystępność, profesjonalizm i niezawodność i polecamy każdemu!

PARNELL SQUARE MEDICAL SUITES LTD

Sponsor Kalendarza

Parnell Square Medical Suites Ltd jest polską przychodnią zlokalizowaną w samym centrum Dublina, a dokładnie naprzeciwko szpitala położniczego Rotunda. Firma, której idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest bardzo bliska, również i w tym roku postanowiła wesprzeć nas w tworzeniu pięknego WOŚP-owego kalendarza

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie i zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej: www.psms.ie oraz profilu na Facebooku!