ROSTRA SOLICITORS

Sponsor Główny

Jeśli myślicie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki to jesteście w błędzie! Dobre tradycje należy kultywować! Nasz główny ubiegłoroczny sponsor – Marcin Szulc właściciel kancelarii prawnej Rostra Solicitors Kancelaria Prawna– potwierdził kontynuacje współpracy z naszym Sztabem także w tym roku.

To właśnie dzięki jego staraniom i ogromnemu zaangażowaniu mogliśmy zorganizować niezapomniany koncert naszej zeszłorocznej gwiazdy – zespołu Organek!

YOUR ENGLISH

Sponsor

Przyjaciele naszego sztabu doskonale znają naszego tegorocznego sponsora – w końcuYourEnglish.ie – Language School in Dublin, Ireland od wielu lat staje na wysokości zadania i wspiera naszą inicjatywę! 

Jeśli ktoś z was ma ochotę podszkolić swoje umiejętności językowe, z ręką na WOŚPowym sercu możemy skierować was do centrum Dublina, gdzie mieści się siedziba szkoły. Jest w czym wybierać – w ofercie mają oni m.in wieczorowe i weekendowe kursy dla dorosłych oraz letnie kursy dla młodzieży.

Sofa Galaxy

Sponsor

Kochani! Wielkimi krokami zbliżamy się do 27. Finału WOŚP w Dublinie! Mija kolejny tydzień, a więc czas, aby przedstawić kolejnego z naszych niezastąpionych sponsorów!

Sofa Galaxy to sklep, w którym znajdziesz wszystko, co sprawi, że Twój dom stanie się miejscem przytulnym, wyjątkowym i ciepłym. Wygodne sofy, gustowne szafy czy piękne stoły na żywo obejrzeć możecie w sklepach sacjonarnych w Dublinie i Cork, jak również na stronie internetowej www.sofagalaxy.ie

Zachęcamy do odwiedzin i z całego WOŚPowego serducha dziękujemy kolejnemu sponsorowi, że gra w tym roku z nami!

Durban Residence

Sponsor

Drodzy nasi,

Chcielibyśmy przedstawić wam kolejnego z naszych dobroczyńców czyli Durban Residence🏘, który już od dwóch lat przyjmuje nasze gwiazdy z iście polską gościnnością.

Również i w tym roku ekipa z Durban Residence otwiera drzwi dla WOŚPowej ferajny z Polski.

Dziękujemy pięknie!!!❤️

Finance First

Sponsor Główny

Czas przedstawić Wam kolejnego sponsora, któremu los innych nie jest obojętny i po raz kolejny bierze udział w 27 Finał WOŚP w Dublinie💪 Jest to oczywiscie Finance First PL, nasz Sponsor Główny który jak widać w pomaganiu innym nie ogranicza się jedynie do pomocy finansowej. 😉

 

Wielkie dzięki, że gracie z nami od tylu lat! 

LONDYNEK.NET

Patronat Medialny

Przepływ informacji na temat naszych wydarzeń jest dla nas bardzo istotny, chcielibyśmy aby jak największe grono Polonusów miało możliwość pomocy dzieciom w naszym kraju.

Dlatego w tym roku postawiliśmy na współpracę z portalem Londynek.net. Wbrew nazwie, Londynek.net nie działa tylko na terenie Wielkiej Brytanii, ale także w Republice Irlandii. Na stronie www.londynek.net znajdziecie najświeższe wiadomości zarówno z Polski jak i naszej wyspy. Dodatkowo na czas przygotowań do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dublinie na stronie będzie aktywna dodatkowa zakładka gdzie będziecie mogli śledzić nasze poczynania na bieżąco.

Dziękujemy całej redakcji za bezpłatne zaangażowanie się w nasz finał.

VIPGrupa.com

Partner Medialny

Do głoszenia dobrej nowiny 😉 jaką jest 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dublinie i w całej Irlandii, potrzebna jest ogromna ilość informacji i jej sprawny przekaz. Dlatego cieszymy się niezmiernie, że VIP Grupa postanowiła do nas dołączyć i w tym roku.

Jeśli szukacie miejsca, gdzie chcielibyście promować swoje wydarzenie wśród Polonii Irlandzkiej, właśnie znaliście to miejsce www.vipgrupa.com

Dziękujemy Wam, że z nami jesteście.

TRANSPORT POLAND

Sponsor

Nie można sobie wymarzyć lepszego sponsora odpowiedzialnego za terminowe dostarczenie WOŚP’owych gadżetów niż Transportpoland. Firma już po raz trzeci postanowiła wspomóc nas swoim doświadczeniem logistycznym. Grają z Wielką Orkiestrą od lat i nigdy nas nie zawiedli!

W tym roku dodatkowo zostali jednym ze sponsorów naszego finałowego kalendarza!

Transport Poland na co dzień dba o bezpieczne dostarczanie paczek na trasie Irlandia-Polska. Cenimy ich za przystępność, profesjonalizm i niezawodność i polecamy każdemu!

Ambasada Rzeczypospolitej Polski w Dublinie

Sponsor Kalendarza

Miejsca się zmieniają, rekordy się biją, ludzie przychodzą i odchodzą, a Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej 🇵🇱w Dublinie 🇮🇪nieprzerwanie gra z nami już od wielu lat. Jak i w ubiegłym roku tak i w tym dziękujemy pracownikom naszej placówki dyplomatycznej za wsparcie okazane w produkcji naszego wyjątkowego WOŚP’owego kalendarza.

„Projekt jest finansowany w ramach funduszy polonijnych Ministerstwa Spraw
Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej”.

Crumlin Medical Center

Sponsor

Wychodzi na to, że jak ktoś gra z nami raz, to gra do końca świata i o jeden dzień dłużej! 🌏

Tak jest też w przypadku Crumlin Medical Centre, naszego długoletniego sponsora, który i w tym roku wspiera organizację 27 Finał WOŚP w Dublinie. Wielkie dzięki za tak wspaniałą współpracę przez tyle czasu – bez Was nie maWOŚPu w Dublinie! 

Dublin Tint

Sponsor

DublinTint to fani przyciemnianych szyb w samochodach i na budynkach, ale jeśli chodzi o ich podejście do pomagania innym, to sprawa jest jasna i przejrzysta! Z racji tego dołączyli oni do zacnego grona sponsorów tegorocznego 27 Finał WOŚP w Dublinie – Dublin Tint, wielkie dzięki, że z nami gracie! 

PARNELL SQUARE MEDICAL SUITES LTD

Sponsor Kalendarza

Parnell Square Medical Suites Ltd jest polską przychodnią zlokalizowaną w samym centrum Dublina, a dokładnie naprzeciwko szpitala położniczego Rotunda. Firma, której idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest bardzo bliska, również i w tym roku postanowiła wesprzeć nas w tworzeniu pięknego WOŚP-owego kalendarza

Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie i zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej: www.psms.ie oraz profilu na Facebooku!

Polonia Pharmacy

Sponsor

♥️W tym roku do grona naszych wyjątkowych sponsorów kalendarza dołącza pierwsza polska apteka w Irlandii Polonia Pharmacy

Apteka Polonia Pharmacy to miejsce, w którym kompetentny i zawsze uśmiechnięty personel pomoże Wam w zrealizowaniu recept, doradzi przy wyborze odpowiednich ziół i kosmetyków czy też uratuje, gdy złapie Was pierwsze przeziębienie. Udzieli również niezbędnych wskazówek dietetycznych.

💪Zakupy możecie zrobić nie tylko stacjonarnie, ale również przez internet! Zapraszamy do odwiedzenia ich strony www: poloniapharmacy.ie

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pomoc! To między innymi dzięki Wam zorganizowanie kolejnego finału w Dublinie jest możliwe!

DublinDent

Sponsor

Nadszedł czas, aby ogłosić kolejnego z naszych niezastąpionych sponsorów, bez których dubliński finał nie mógłby się odbyć!

Gabinet stomatologiczny DUBLINDENT to przede wszystkim wspaniali, kompetentni specjaliści i przemiła obsługa! To wyjątkowe miejsce sprawi, że jakiekolwiek obawy przed wizytą u dentysty odejdą w zapomnienie!

DublinDent dziękujmy, że gracie z nami! ❤️

Bolton Cycles

Sponsor

Od Wielkiego Finału dzieli nas już tylko kilka dni! Czas na kolejnego z naszych niezawodnych sponsorów! Dziękujemy Second Hand Bikes Dublinza wsparcie i zachęcamy do odwiedzenia tego prowadzonego przez prawdziwych pasjonatów miejsca!

Dublin to miasto rowerzystów bez względu na porę roku! Jeśli – tak jak nasi sponsorzy – kochacie jednoślady – odwiedźcie ich koniecznie! Pomogą, doradzą i naprawią każdą usterkę!

Second Hand Bikes Dublin dzięki, że gracie z nami!